CZAS NA TWÓJ RUCH!
Dobrze rozegraj swój zawodowy początek.
Dołącz do nas jako:
Staż w biurze efektywności zarządzania usługami it
Departament Architektury i Usług Informatyki
- WarszawaU nas w banku masz na dzień dobry:
- umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące - bo od czegoś trzeba zacząć,
- elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,
- mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.
W naszym zespole na co dzień:
- współpracujesz i utrzymujesz relacje ze Spółkami Grupy Kapitałowej Banku w zakresie realizacji usług IT,
- uczestniczysz w projektowaniu, opiniowaniu i realizacji umów dotyczących współpracy ze Spółkami GKB,
- wspierasz zespół w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych dla podmiotów powiązanych,
- monitorujesz umowy IT zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami w szczególności w zakresie współpracy ze Spółkami GKB.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
- jesteś studentem lub absolwentem kierunków ekonomicznych lub informatycznych,
- posiadasz zdolności komunikacyjne w kontakcie z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
- posiadasz zdolności analitycznego myślenia,
- masz wiedzę techniczną w zakresie teleinformatyki,
- posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
Twój Pakiet Korzyści
- Umowa zlecenia Na start otrzymasz umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia i kontynuowania współpracy. Ponad 60% stażystów zostaje z nami na dłużej.
- Elastyczność Nie wymagamy pełnej dyspozycyjności. Chcemy umożliwić Ci pogodzenie pracy z nauką i Twoimi pasjami.
- Wsparcie Mentora Od pierwszego dnia będzie wspierał Cię opiekun, z którym razem będziecie wdrażać się w zadania i naszą organizację.
- Spotkania i szkolenia Praca to nie wszystko. Budujemy społeczność naszych bankowych stażystów. Chcemy też podnosić Wasze kompetencje podczas ciekawych wydarzeń, które organizujemy.
- Dobra atmosfera Chcemy pracować w fajnym miejscu, w którym czujemy się dobrze. Jak pokazują nasze wewnętrzne badania – tak właśnie jest!
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!