CZAS NA TWÓJ RUCH!
Dobrze rozegraj swój zawodowy początek.
Dołącz do nas jako:
Staż w biurze jakości sprzedaży
Biuro Jakości Sprzedaży
- WarszawaU nas w banku masz na dzień dobry:
- umowę zlecenie na co najmniej 3 miesiące - bo od czegoś trzeba zacząć,
- elastyczny czas pracy - bo rozumiemy, że nauka jest dla Ciebie ważna,
- mentora - bo ktoś musi Ci pomóc stawiać pierwsze kroki w pracy.
Na tym stanowisku będziesz:
- sporządzać raporty z badań realizowanych za pomocą ankiet on-line (z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania do tworzenia i wysyłania ankiet),
- uczestniczyć w projektach badawczych dotyczących poziomu jakości obsługi w oddziałach i agencjach,
- samodzielnie tworzyć i wysyłać ankiety on-line,
- wspierać zespół w prowadzeniu badań poziomu jakości obsługi (tajemniczy klient) zlecanych zewnętrznym agencjom badawczym.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
- jesteś studentem IV lub V roku studiów kierunku: socjologia, marketing, ekonomia, matematyka, metody ilościowe lub masz ukończone studia na jednym z tych kierunków,
- dobrze znasz pakiet Microsoft Office w szczególności Excel i Power Point,
- potrafisz wyciągać wnioski i poprawnie je formułować (w języku polskim),
- masz nie więcej niż 30 lat,
- będzie super, jeśli znasz pakiet statystyczny IBM SPSS i aplikację do badań on-line IBM SPSS Data Collection lub inne oprogramowanie z tej dziedziny.
Twój Pakiet Korzyści
- Umowa zlecenia Na start otrzymasz umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia i kontynuowania współpracy. Ponad 60% stażystów zostaje z nami na dłużej.
- Elastyczność Nie wymagamy pełnej dyspozycyjności. Chcemy umożliwić Ci pogodzenie pracy z nauką i Twoimi pasjami.
- Wsparcie Mentora Od pierwszego dnia będzie wspierał Cię opiekun, z którym razem będziecie wdrażać się w zadania i naszą organizację.
- Spotkania i szkolenia Praca to nie wszystko. Budujemy społeczność naszych bankowych stażystów. Chcemy też podnosić Wasze kompetencje podczas ciekawych wydarzeń, które organizujemy.
- Dobra atmosfera Chcemy pracować w fajnym miejscu, w którym czujemy się dobrze. Jak pokazują nasze wewnętrzne badania – tak właśnie jest!
Pracuj w miejscu, które zna każdy.
#TyWybierasz
#TyWybierasz
Co się stanie po kliknięciu "APLIKUJ"? Jeśli Twoja aplikacja wzbudzi nasze zainteresowanie, rekruter PKO Banku Polskiego zadzwoni do Ciebie, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Do usłyszenia!