Staż w Dziale Inżynierii

KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice

Gliwice

1 dzień temu

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania na praktyce/ stażu:
  • Realizacja projektów technicznych pod okiem doświadczonego mentora – opiekuna,
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów, maszyn oraz technologii - w zdefiniowanym zakresie prac,
  • Wsparcie inżynierów w tworzeniu dokumentacji technicznej.
Twój Profil:
  • Absolwent lub Student ostatnich lat kierunków technicznych (mechanika, budowa maszyn, automatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji itp.),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office i programów technicznych,
  • Umiejętność pracy z zespole
  • Motywacja do dalszego rozwoju technicznego
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz gotowość do realizacji własnych pomysłów, powierzonych zadań oraz rozwiązań problemów inżynierskich
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie
  • Stawka 18,30 zł brutto/godzinę
  • Elastyczne godziny pracy (min. 3 dni w tygodniu)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość stałego zatrudnienia po ukończonym stażu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta