Staż w Dziale Marketingu [Rekrutacja online]

Connectmedica Sp. z o.o.

Warszawa

52 dni temu

Jesteśmy polsko - amerykańską firmą pomagającą branży farmaceutycznej dostarczyć najlepszy Customer Experience (CX), dzięki innowacyjnym rozwiązaniom digital sales. Jako agencja reklamowo-marketingowa realizujemy projekty digitalowe dla klientów z branży farmaceutycznej. Od kilku lat tworzymy również autorskie produkty i innowacyjne rozwiązania - są to nowoczesne aplikacje wspierające działania marketingowe dedykowane na rynek polski i globalny.
Tworzymy fajny team i fajne technologie a wśród naszych klientów znalazły się korporacje z listy Fortune500 z ponad 20 krajów świata. Jaki jest nasz cel? Odniesienie globalnego sukcesu w segmencie oprogramowania dla firm.

Wierzymy, że najlepsze narzędzia powstają dzięki zaangażowaniu całego zespołu, zetknięcia się różnych punktów widzenia, pasji i dialogowi. Masz pomysł? Zrealizujmy go razem.
Oferujemy Ci unikalny start w karierze zawodowej i zdobycie doświadczenia przy tworzeniu strategii firmy. Plus – liczymy, że będziesz stale rozwijać swoje zainteresowania.
Masz niewielkie doświadczenie? Wystarczy wielka chęć do nauki i osiągnięcia sukcesu.

Staż w Dziale Marketingu [Rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...
 • Zostaniesz włączony w bieżące projekty digitalowe, będąc wsparciem w ich realizacji
 • Będziesz brać czynny udział w przygotowaniu i realizacji zaplanowanych kampanii marketingowych z wykorzystaniem najnowszych narzędzi omnichannel
 • Zdobędziesz doświadczenie realizując projekty dla największych klientów z branży farmaceutycznej
Od optymalnego kandydata oczekujemy...
 • Statusu studenta na kierunkach takich jak: zarządzanie, marketing, PR lub pokrewne
 • Komunikatywności i umiejętności organizacji pracy własnej
 • Umiejętności skutecznego wyszukiwania treści na stronach www
 • Zainteresowania tematem nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami
 • Mile widziane wcześniejsze praktyki w agencji reklamowej lub w dziale marketingu
Aby móc wykonywać zadania efektywnie...
 • Oferujemy płatny staż (1.000 zł netto miesiąc) w firmie, która jest liderem w swojej branży.
 • Będziesz współpracować z ekspertami i energicznymi osobami, które są nastawione na wspólne osiąganie celów.
 • Od pierwszych dni otrzymasz wsparcie i opiekę Mentorską doświadczonego Menedżera
 • Brak monotonii to podstawa. Na tym stanowisku będziesz mieć ciągły kontakt z ludźmi. Praca w Connectmedica będzie cennym i pełnym satysfakcji doświadczeniem, które da Ci nowe możliwości.
 • W dziale Client Service czeka na Ciebie jasna i zaplanowana ścieżka kariery. Jeśli się sprawdzisz - po stażu czeka na Ciebie stanowisko Junior Account Executive.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Stażysta 
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta