Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż w dziale projektów

Valeo Autosystemy Sp. z o.o.

Chrzanów

74 dni temu

Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Valeo Lighting Systems - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia
Zakład w Chrzanowie produkuje lampy tylne i przednie do samochodów osobowych. Zakład posiada w pełni wyposażone Laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów współpracuje z Centrami Rozwoju Valeo w całej Europie.

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:
  • Wspieranie wszystkich procesów związanych z rozwojem nowego projektu dla klienta;
  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej (PPAP, plany kontroli);
  • Rozwój i walidacja systemu pomiarowego (R&R);
  • Udział w walidacji procesu (audyty wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Udział w walidacji produktu (symulacje i testy walidacyjne);
  • Przygotowanie próbek początkowych (Initial Samples);
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla operatorów;
  • Udział we wszystkich zadaniach działu.
Wymagania:
  • Student studiów inżynierskich (konieczny jest status studenta);
  • Preferowane kierunki: zarządzanie jakością ,automatyka, mechanika;
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Dobra znajomość AutoCad;
  • Duża motywacja, chęć do pracy i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Płatny staż z rosnącą stawką;
  • Zdobycie doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych firmy z branży motoryzacyjnej;
  • Dużą samodzielność działania oraz wsparcie doświadczonych współpracowników;
  • Staż min. 3 miesięczny z nastawieniem na dłuższą współprace.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta