Staż w Dziale Rejestracji i Rozwoju Wyrobów Medycznych

Grupa Neuca

Warszawa

13 dni temu

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach spółki Synoptis Pharma poszukujemy kandydata na:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SDRRWM/10/2020/W

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pomoc w bieżących zadaniach zespołu,
  • wsparcie w kontroli i aktualizacji istniejących wyrobów medycznych na zgodność z obowiązującymi wytycznymi oraz regulacjami prawa,
  • wsparcie w przygotowywaniu oznakowania produktów oraz weryfikację oznakowania,
  • pomoc w tworzeniu, koordynacji i nadzorze nad dokumentacją rejestracyjną,
  • tworzenie bazy literatury.

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziani studenci/absolwenci kierunków biotechnologicznych, chemicznych lub pokrewnych,
  • zainteresowania wyrobami medycznymi,
  • zainteresowania zagadnieniami prawnymi dotyczącymi w/w produktów,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • nastawienia na współpracę w zespole, umiejętności samodzielnej realizacji zadań i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia wprowadzające,
  • wsparcie podczas odbywania stażu.
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta