Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Staż w obszarze Sprzedaży
innogy Polska S.A.
Warszawa
rekrutacja online
56 dni temu
innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
Miejsce pracy: Warszawa
Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!
  • Weryfikacja baz Klienckich
  • Tworzenie raportów, analiz i rekomendacji
  • Wsparcie procesów sprzedażowych
  • Badanie rynku pod względem potencjałów sprzedażowych
  • Wsparcie zespołu w tematach administracyjnych
Nasze wymagania:
  • chęć rozwoju w działach sprzedaży (jako handlowiec/doradca)
  • otwartość oraz komunikatywność
  • znajomość środowiska MS Office (Excel, Word, Power Point)
#To jasne, że dla Ciebie mamy!
  • staż na okres 4 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • umowę zlecenie
  • wsparcie ekspertów

Poznaj

Dlaczego warto wybrać innogy Polska?

Cieszymy się, że tu zajrzałeś!

To oznacza, że jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej, poznaj nas!

innogy Polska – należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

innogy Polska Solutions – Spółka Grupy innogy w Polsce, dedykowana do rozwoju oferty w obszarze kompleksowych produktów i usług infrastrukturalnych dla Biznesu, Klientów Przemysłowych i Samorządów (m.in. usług sieciowych związanych z projektowaniem i budową infrastruktury elektroenergetycznej, efektywnością energetyczną, dostawami ciepła i chłodu).

innogy IT Support - odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Warszawy.

Proces rekrutacji w innogy Polska

Krok Analiza CV
Krok Kontakt telefoniczny
Krok Spotkanie
Krok Witaj w innogy!