Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta HR ds. Wsparcia Biznesu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Łódź

15 godz. temu

Miejsce pracy: Łódź

Roczny, płatny program stażowy
w oparciu o umowę o pracę (na pełen etat)

Szukasz doświadczenia, które pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności? Chcesz zobaczyć, jak na co dzień pracuje Dział HR jako wsparcie dla biznesu w międzynarodowym środowisku?

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem jednego z naszych HR Business Partnerów!

Zadania na stanowisku
  • Pomoc w realizacji procesów personalnych w przydzielonych obszarach biznesowych;
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (przygotowywanie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, udział w rozmowach rekrutacyjnych);
  • Wsparcie przy przygotowywaniu i wdrażaniu projektów HR;
  • Przygotowywanie raportów, analiz i baz danych z zakresu HR oraz aktywny udział w analizie wskaźników HR;
  • Utrzymywanie sprawnego obiegu uporządkowanej i kompletnej dokumentacji HR;
  • Codzienna praca z narzędziami i systemami IT w obszarze HR (m.in. SAP);
  • Bieżące wsparcie HR Business Partnera.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie wyższe/lub w trakcie studiów związanych z ZZL i/lub doświadczenie w formie praktyk/staży w obszarze HR;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Podstawowa znajomość prawa pracy;
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (1-2 razy w miesiącu);
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (40h tygodniowo), w tygodniu roboczym poniedziałek - piątek.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Roczny, pełen wyzwań staż w międzynarodowym środowisku;
  • Dostęp do platformy e-learningowej;
  • Rozbudowany system benefitów (m.in. Pakiet Premium w LUXMed, Karta FitProfit, Bonusy Świąteczne, Nagrody za osiągnięcia, itp);
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu.

Poznaj

CEMEX jest globalnym liderem w branży materiałów budowlanych. W świecie stojącym wobec stale rosnącej potrzeby rozwoju budownictwa, pomagamy zaspokajać to zapotrzebowanie poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług naszym klientom oraz naszym społecznościom na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)