Stażysta / Stażystka IT

Orbis S.A.

Warszawa

9 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Złota 59, budynek Lumen

Jakie mamy dla Ciebie zadania:
  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT
  • instalacja nowego sprzętu komputerowego i wdrażanie oprogramowania
  • współpraca przy wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
  • przygotowywanie zamówień oraz usług IT oraz kontrola realizacji zamówień
  • wnioskowanie i nadawanie uprawnień do systemów informatycznych
Jakie są nasze oczekiwania:
  • student/studentka informatyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (B2)
  • znajomość podstaw zagadnień sieciowych
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Co oferujemy:
  • płatny staż
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w największej sieci hotelowej na świecie
  • współpracę ze zgranym, doświadczonym zespołem profesjonalistów
KONTAKT

Ref.nr: SIT/08112019/AS
www.hotelovekariery.pl

Poznaj

Orbis S.A.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i kilkunastu krajach Europy Wschodniej, strategicznym inwestorem jest AccorHotels. Działamy pod rozpoznawalnymi markami hotelowymi: Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Zaaplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta