Stażysta / stażystka w biurze

Labour Force Sp. z o.o.

Łódź

1 dzień temu

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • pomoc przy rekrutacji,
  • poznanie nowatorskich metod rekrutacji,
  • odbieranie telefonów,
  • odpowiedzi na ogłoszenia na portalach,
  • inne prace zlecone.
Wymagania:
  • ukończone 18 lat,
  • chęć do nauki.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • poznanie nowych metod metod rekrutacji,
  • umiejętność nabycia nowych doświadczeń,

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku:

kontakt telefoniczny: 570 004 341

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Oświadczam, że zapoznałem/łam się z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) na stronie www.labourforce.pl/rodo, także wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Labour Force Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej  nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.