Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta / Stażystka w dziale urządzeń transportu bliskiego

Urząd Dozoru Technicznego

Gliwice

9 dni temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 1306/7/4/2019
Kluczowe obowiązki
  • Zapoznanie się z aktami prawnymi oraz funkcjonowaniem UDT.
  • Zapoznanie się z charakterem czynności wykonywanych w dziale urządzeń transportu bliskiego.
  • Uczestnictwo w czynnościach wykonywanych przez inspektorów w dziale UTB.
  • Wspomaganie pracy Inspektorów działu urządzeń transportu bliskiego w zakresie weryfikacji składanej dokumentacji.
Oczekujemy:
  • Zgłoszeń od studentów przedostatniego lub ostatniego roku lub absolwentów (preferowane kierunki techniczne: mechanika, mechatronika, elektryka, automatyka, transport).
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi urządzeń biurowych.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Umiejętności współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • Płatną współpracę na okres 3 miesięcy
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego w firmie o ponad 105-letniej tradycji.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych zadań.
  • Miłą atmosferę pracy.
Rozpatrywane będą tylko aplikację zawierające następującą klauzulę: Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego (Administratora Danych Osobowych) z siedzibą w Warszawie ul. Szczęśliwicka 34, kod pocztowy 02-353, moich danych osobowych zawartych w CV, na potrzeby związane z realizacją procesu rekrutacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (93)