Stażysta / Stażystka w Dziale Zakupów

Havi Logistics

Warszawa

3 dni temu

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w ponad 100 krajach i zatrudniającym powyżej 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Gdańsk, Poznań, Tychy oraz Warszawa) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/havipolska/

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Planowanie zapasów,
  • Przygotowywanie zamówień do dostawców oraz kontrola ich realizacji,
  • Stały kontakt z klientem oraz dostawcami,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Przygotowywanie raportów stanów,
  • Zgłaszanie reklamacji jakościowych do dostawców, ewidencja reklamacji,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel),
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Sumienność i skrupulatność,
  • Dyspozycyjność min. 32h (max 40h) w tygodniu,
  • Mile widziany status studenta lub ucznia.
Nasza oferta
  • Płatny staż
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Owocowe środy
  • Masaże biurowe
  • Nauka języka angielskiego online za darmo
  • Bezpłatne posiłki

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta