Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta / Stażystka w Wydziale Kadr

Urząd Dozoru Technicznego

Warszawa

57 dni temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Departamentu Informatyki w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2.1/DK/6/2019
Kluczowe obowiązki
  • Współudział w przygotowywaniu, zgodnie z przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, projektów umów o pracę, zaświadczeń o zatrudnieniu, świadectw pracy oraz innych dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy.
  • Współudział w ustalaniu uprawnień pracowników do świadczeń wynikających z przepisów kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Współudział w prowadzeniu spraw związanych z przechodzeniem pracowników UDT na emeryturę, rentę, świadczenia rehabilitacyjne.
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych.
Oczekujemy:
  • Zgłoszeń od studentów przedostatniego lub ostatniego roku lub absolwentów (preferowany kierunek prawo, administracja, socjologia).
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi urządzeń biurowych.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Umiejętności współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • Płatną współpracę na okres 3 miesięcy.
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego w firmie o ponad 105-letniej tradycji.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych zadań.
  • Miłą atmosferę pracy.
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (67)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1960)
Radom (162)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (217)
Nysa (62)