Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta w Dziale IT

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Warszawa

73 dni temu

Technologia
to nasza codzienność.
Konica Minolta
Business Solutions Polska

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zdalny Helpdesk dla użytkowników w zakresie infrastruktury i aplikacji IT
  • Przygotowywanie narzędzi dla pracowników (komputery, telefony itp.) oraz dokumentacji związanej z ich wydaniem
WYMAGANIA:
  • Mile widziani studenci kierunków o profilu informatycznym (lub pokrewnym technicznym)
  • Dyspozycyjności min. 30 godzin tygodniowo
  • Praktyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego potrzebna głownie do czytania dokumentacji technicznej
  • Posługiwanie się MS Office
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, oraz dokładność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość systemów klienckich Microsoft Windows 7 i 10
  • Podstawowa znajomość technologii Active Directory
OFERUJEMY:
  • Płatny staż na minimum 3 miesiące w oparciu o umowę zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy, z możliwością dopasowania do grafiku zajęć na uczelni
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży w Polsce
  • Możliwość udziału w wybranych szkoleniach wewnętrznych
  • Możliwość przedłużenia dalszej współpracy perspektywę stałego zatrudnienia w organizacji
PROCES REKRUTACJI:
  • Wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robimy startupy od 140 lat.
Technologia to nasza codzienność.
Dołącz do nas i zmieniaj świat. www.konicaminolta.pl

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (659)
Wałbrzych (48)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (777)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1723)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (24)