Stażysta w dziale logistyki
IS-Polska Sp. z o.o.
Jawor
praktykant/stażysta
6 dni temu

Przyjmiemy osobę na staż, w charakterze :

Miejsce pracy: Jawor

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Komunikatywności.
  • Umiejętności współpracy z ludźmi.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Sporządzanie dokumentów do wysyłki
  • Uzupełnianie plików logistycznych
  • DOCK – Audyty logistyczne – prezentacje
  • Obsługa programów logistycznych
  • Obsługa portali logistycznych klientów

Nasza oferta pracy:

  • Warunek konieczny: Kandydat na to stanowisko musi być zarejestrowany w Urzędzie Pracy dla Powiatu Jaworskiego.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę po stażu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w tym procesie rekrutacji prosimy o składanie CV w języku polskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do prowadzenia procesu rekrutacji w siedzibie firmy w Jaworze przy ul. Wrocławskiej 26a  lub za pomocą przycisku

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.