Stażysta w Kancelarii Prawnej - Zespół Doradztwa Korporacyjnego [Rekrutacja prowadzona online]

Grant Thornton

Poznań

30 dni temu

Stażysta w Kancelarii Prawnej - Zespół Doradztwa Korporacyjnego [Rekrutacja prowadzona online]
(Poznań, ul. Abpa A. Baraniaka 88E)

Stwarzamy możliwość odbycia stażu w naszej Kancelarii Prawnej, w Zespole Doradztwa Korporacyjnego, zajmującego się bieżącą obsługą przedsiębiorców oraz realizacją projektów w języku polskim i angielskim, dotyczących m.in: zakładania i likwidowania spółek prawa handlowego i oddziałów przedsiębiorców zagranicznych, dokonywania zmian umów i statutów spółek, jak również zmian w organach oraz strukturze własnościowej, w tym sprzedaży, aportów i umorzeń jednostek uczestnictwa, a także wielu innych zadań z zakresu prawa gospodarczego, a w szczególności prawa spółek.

 

Dlaczego współpraca z nami rozwinie Cię bardziej niż z tradycyjną kancelarią? Dlatego, że jesteśmy skoncentrowani na wybranych obszarach doradztwa, w ramach których aspirujemy do zapewniania naszym krajowym i międzynarodowym Klientom najwyższego poziomu kompleksowych usług. W pracy towarzyszyć będą Tobie zaangażowani kompani o wzajemnie uzupełniających się kompetencjach (prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, konsultanci biznesowi, etc.), dzięki czemu staniesz przed szansą prawdziwego zrozumienia biznesu, jednej z najważniejszych kompetencji nowoczesnego prawnika!

 

Wymagamy:
 • statusu studenta IV-V roku kierunków prawniczych
 • zaangażowania oraz odpowiedzialności
 • znajomości podstawowych zagadnień dotyczących prawa spółek handlowych i prawa cywilnego
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
 • umiejętności doskonałej organizacji pracy własnej
 • zdolności wnikliwej analizy problemów oraz ich wieloaspektowej syntezy
 • otwartości i komunikatywności
 • dobrej znajomości podstawowych aplikacji pakietu Microsoft Office
Zapewniamy:
 • płatny staż, w uzgodnionym wymiarze godzinowym (umowa zlecenie), z możliwością nawiązania stałej współpracy
 • pracę w multidyscyplinarnym zespole zaangażowanych i otwartych prawników, doradców podatkowych, finansowych i biznesowych, którzy chętnie dzielą się wiedzą i inspirują
 • udział w różnorodnych projektach w ramach specjalizacji zespołu, w szczególności wsparcie zespołu w bieżącej obsłudze Klientów, opracowywanie analiz prawnych, sporządzanie projektów umów spółek i pozostałej dokumentacji korporacyjnej, zarówno w języku polskim, jak i angielskim
 • szansę na dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych w renomowanej organizacji o zasięgu globalnym
 • przyjazną atmosferę pracy
 • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy (Malta Office Park)

Poznaj

Grant Thornton


Jesteśmy jedną z największych na świecie firm audytorsko-doradczych. Priorytetem w naszej codziennej pracy jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w połączeniu z wyjątkową obsługą Klienta.

Cenimy ludzi, którzy identyfikują się z naszymi organizacyjnymi wartościami i realizują je każdego dnia w życiu zawodowym. Te wartości to: Współpraca, Przywództwo, Doskonałość, Dopasowanie, Szacunek i Odpowiedzialność. Kierujemy się nimi w świecie biznesu, wspierając naszych Klientów rozwiązaniami kreowanymi przez naszych ekspertów.

Aktualnie zatrudniamy ponad 600 pracowników w siedmiu biurach, mieszczących się w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Cały czas się rozwijamy i zapraszamy do naszego grona kolejne osoby, które swoją karierę zawodową wiążą z profesjonalnym doradztwem.

Do naszego zespołu mogą dołączyć zarówno te osoby, które są absolwentami lub kończą niebawem studia, jak i te, które mają już bardziej bogate doświadczenie zawodowe i chciałaby je wykorzystać oraz poszerzyć w ramach naszej firmy.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, jesteś zainteresowany pracą, stażem lub praktyką, zapoznaj się z informacjami na temat rekrutacji.

 

Poznaj stanowisko: Stażysta 
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta