Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Stażystka / Stażysta w Dziale Jakości

Dealz Poland Sp. z o.o.

Poznań

22 dni temu

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE –

WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.
Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.
Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Poznań
(umowa zlecenie)

Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • Weryfikowanie zgodności produktów z wymogami na poziomie krajowym i unijnym
  • Tłumaczenie etykiet produktów, adaptacja do wymogów prawnych
  • Pomoc w obsłudze kontroli jednostek państwowych (Sanepid, Inspekcja Handlowa)
  • Udział w tworzeniu raportów środowiskowych
  • Proces wycofywania produktów wadliwych: udział, zarządzanie, archiwizowanie
  • Współpraca z działami jakości z innych krajów
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Zainteresowania obszarem jakości, bezpieczeństwa produktów, żywienia
  • Mile widziane ukończone kierunki: towaroznawstwo/chemia/inżyniera materiałowa/technologia żywności
  • Sumienności i poważnego traktowania powierzonych zadań
  • Dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Chęci zdobywania i poszerzania wiedzy
  • Pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań
Za co polubisz swoją pracę:
  • Zdobędziesz cenną wiedzę na temat produktów, ich własności i wymogów prawnych
  • Będziesz się rozwijać pod okiem ekspertów z różnych krajów
  • Poznasz specyfikę pracy w międzynarodowych zespołach
  • Będziesz brać udział w ocenie produktów, ich testowaniu i smakowaniu
  • Docenisz dogodną lokalizację biura w centrum Poznania
Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości