Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Stażysty/ Stażystki

General Motors Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4679 dni temu

General Motors Poland Sp. z o.o., należąca do światowego koncernu General Motors poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • wsparcie departamentu w bieżącej realizacji zadań
  • roczny płatny staż w Departamentach: Finansów, Sprzedaży, Marketingu, Obsługi Posprzedażnej, Logistyki
Wymagania:
  • 4-5 rok studiów (preferowane kierunki: ekonomia / finanse / marketing / zarządzanie / samochody i maszyny robocze / logistyka)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności analityczne, sumienność i dokładność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć uczenia się
  • zaangażowanie
  • dostępność min. 32 godziny tygodniowo
Oferujemy:
  • współpracę w środowisku międzynarodowym
  • przyjazne warunki pracy