Stolarz meblowy
SOFEX
Gniezno
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5671659, z dnia 2021-10-11

Firma SOFEX powstała w 1992 roku, jesteśmy firmą  rodzinną  z bogatym doświadczeniem.

Od początku  istnienia przedmiotem działalności spółki jest produkcja  mebli tapicerowanych. Proponowane przez firmę SOFEX zestawy mebli są projektowane  przez własny zespół technologiczny, jak również według wzornictwa zleconego przez kontrahentów zagranicznych, dzięki czemu  są nowoczesne i  odpowiadają światowym trendom we wzornictwie mebli. Potwierdza to wieloletnia obecność produktów naszej firmy na rynkach zagranicznych we Francji, Holandii, Belgii i Niemczech.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Gniezno

Opis stanowiska

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji
  • montaż szkieletów meblowych
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

Wymagania

  • samodzielność w pracy
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • sumienność i dokładność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie z dodatkiem premiowym.

ul. Kiszkowska 1, 62-200 Gniezno - Skiereszewo
+ 48 61 428 46 00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.