Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Strategic Planner

Publicis Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5175 dni temu

Ogłoszenie numer: 94371, z dnia 2010-03-10

Międzynarodowa agencja reklamowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • opracowywanie i prezentowanie strategii komunikacji
  • planowanie działań promocyjnych w Internecie
  • pomiar, analiza i raportowanie wyników kampanii reklamowych w Internecie

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej lub w branży pokrewnej
  • wiedza poparta dyplomem (marketing, socjologia, psychologia i pokrewne)
  • doświadczenie w opracowywaniu skutecznych strategii komunikacji z zakresu ATL/BTL/Interactive
  • umiejętność tworzenia zintegrowanych strategii marketingowych (łączenie działań eventowych, internetowych, ambientu)
  • znajomość zagadnień związanych z badaniami konsumenckimi i reklamą
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego, logicznego myślenia
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i kompetentnym zespole
  • współtworzenie ciekawych projektów dla prestiżowych klientów