Najnowsze oferty pracy

  • Strażnik ochrony mienia -  Dział Gospodarczy

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, gotowość do pracy w systemie zmianowym (06.00-18.00, 18.00-06.00), również w soboty i niedziele, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność, równoważny czas pracy.
Zobacz więcej ofert pracy

Strażnik / Guard

Ambasada Amerykańska
Warszawa
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
862 dni temu

Ogłoszenie numer: 6178044, z dnia 2021-12-30

Ambasada Amerykańska w Warszawie

 Poszukuje kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Ochrona Ambasady i budynków należących do Ambasady. Praca w systemie zmianowym (40h tygodniowo).

Wymagania

  • Ukończona szkoła średnia
  • Minimum rok doświadczenia w podobnej pracy
  • Umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych
  • Umiejętność stosowania się do procedur i instrukcji
  • Obowiązkowość i punktualność
  • Znajomość angielskiego w stopniu podstawowym