Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Studenta/-tki do wsparcia działu sprzedaży

DatevSymfonia Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6184 dni temu

Ogłoszenie numer: 31351, z dnia 2007-07-13

jest dynamicznie rozwijającą się spółka informatyczną dostarczającą oprogramowanie dla Doradców Podatkowych i Audytorów. Właścicielami spółki są niemiecka spółdzielnia Datev oraz spółka Sage Symfonia Sp. z o.o., będąca członkiem międzynarodowego koncernu SAGE Group Plc. W związku z rozwojem firmy poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ADS

Opis stanowiska

Do zadań kandydata należeć będą: • wspomaganie działań sprzedażowych • wspomaganie organizacji konferencji i szkoleń • praca z bazą danych • wspomaganie działań marketingowych

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: • wykształcenia średniego, studenci/-tki mile widziani • znajomości angielskiego (język niemiecki będzie atutem) • dobrej obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point) • dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności • komunikatywności • optymizmu i zapału do pracy • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Pracownikom oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie • szkolenia • ciekawą pracę w dynamicznym zespole • możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji