Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Studentka na stanowisko Asystenta d/s sprzedaży licencji

Dr Bardadyn
Warszawa
praca stacjonarna
4686 dni temu

Ogłoszenie numer: 154139, z dnia 2011-07-01

Firma działa w dziedzinie zdrowia i dietetyki w kraju i zagranicą

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa kontaktów z klientami, również w języku angielskim
  • prowadzenie korespondencji
  • opracowywanie ofert w zakresie udzielanych licencji
  • szkolenie personelu licencjobiorcy
  • organizacja i udział w spotkaniach z klientami
  • udział w targach i imprezach promocyjnych
  • wyjazdy do współpracujących hoteli w kraju i zagranicą

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

Oferujemy

  • umowa o dzieło
  • wynagrodzenie 1000-1500 na okres próbny

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN