Najnowsze oferty pracy

  • Operator urządzeń do produkcji kosmetyków

    ManpowerGroup   Kanie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej; Obsługa urządzeń do produkcji masy kosmetycznej; Reagowanie na działanie maszyny; Wymagania: Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i doświadczenie na...
  • Masażystka / Kosmetyczka / Fizjoterapeutka

    Hotel Natura Residence **** Business & SPA   Siewierz    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wykonywanie masaży oraz zabiegów kosmetycznych (twarz, ciało) zgodnie z najwyższym standardem; Profesjonalna obsługa gości zgodna ze standardami hotelu; Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta; Dbanie o wizerunek hotelu; Obsługa recepcji;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kosmetyczka Wrocław
Stylistka Paznokci Lub / i Rzęs (Szkoleniowiec)

BEAUTY EXPERT
Wrocław
praca stacjonarna
1650 dni temu

Ogłoszenie numer: 2646938, z dnia 2019-09-11

Szkoła Beauty Expert to nowoczesna placówka kształcąca przyszłe kosmetyczki, wizażystów oraz stylistów paznokci i rzęs. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy zarówno merytorycznej jak i praktycznej. Nasi kursanci przyjeżdżają do nas z całej Europy i nie tylko.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy szkoleniowców z pasją, którzy przekażą maksymalną ilość wiedzy naszym uczennicom w Rocznej Szkole Kosmetycznej.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć w zakresie stylizacji paznokci lub/i rzęs

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • gotowość do pracy w weekendy
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista i zaangażowanie
  • dobra komunikacja w pracy z grupą
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy