Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stylistka Paznokci

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznań

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2622397, z dnia 2019-08-19

Salon Kosmetyczny, mieszczący się w prestiżowym kompleksie hotelowo-restauracyjnym CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom. w centrum Poznania.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Salon Kosmetyczny, mieszczący się w prestiżowym kompleksie hotelowo-restauracyjnym w centrum Poznania, poszukuje energicznych, pozytywnych, chętnych do pracy osób posiadających wiedzę w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin, możliwość dostosowania grafiku

Wymagania

  • Wykształcenie kosmetyczne, kosmetologiczne, podologiczne
  • Pasja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja
  • Dyspozycyjność i pro-aktywność
  • Nienaganna czystość osobista i stanowiska pracy

Oferujemy

  • Pracę w pięknie urządzonym salonie, na produktach wysokiej jakości
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania doświadczenia
  • Współtworzenie nowego, prestiżowego adresu na mapie Poznania
  • Motywacyjny system wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka

Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Kosmetyczka Praca Kosmetyczka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)