Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Supervisor Działu |(Łazienka, Ogród, Elektronarzędzia)

Eklektika Academy of Academy of Human Resources
Wałbrzych
praca stacjonarna
4893 dni temu

Ogłoszenie numer: 128153, z dnia 2011-01-04

to dostawca profesjonalnych usług doradczych dla biznesu z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Supervisor Działu
(Łazienka, Ogród, Elektronarzędzia)

Miejsce pracy: Wałbrzych

Nr Ref.: SD/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie kierownika jednego z wymienionych działów we wszystkich działaniach mających na celu efektywne zarządzanie podległym zespołem, zapewnienie odpowiednich wyników sprzedażowych i wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedawców w placówce handlowej z podobnym asortymentem
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • znajomość technik sprzedaży, podejście pro-klient
  • samodzielność, ambicja

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, bony okolicznościowe, premie za wyniki
  • możliwość szybkiego awansu, rozwoju zawodowego w oparciu o pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku