Zobacz więcej ofert pracy

Supply Chain Manager

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1063 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-20-62033

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnejz branży technicznej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Supply Chain Manager

Obowiązki :
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów
  • zarządzanie działem i planowanie budżetu
  • Organizacja i nadzór nad całościowym łańcuchem dostaw produktów do kluczowych klientów firmy (logistyka, transport)
  • nadzór nad realizacją polityki działu w zakresie maksymalizacji wydajności i optymalizacji kosztów
  • realizacja strategii zakupowej
  • negocjacje i zawieranie umów z kluczowymi dostawcami
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonego
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze logistyki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zakresie realizacji polityki zakupowej komponentów elektronicznych - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętności analityczne
  • mile widziana znajomość systemu klasy ERP
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne
Informacje dodatkowe:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość poszerzania kompetencji i wiedzy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”