Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Jasło Specjalista ds. CSR Jasło
Sustainability & CSR Specialist

Nowy Styl
Jasło
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
327 dni temu
Miejsce pracy: Jasło
Numer referencyjny: CSR/05/23

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie i wdrażanie strategii CSR
  • inicjowanie i/lub wdrażanie zmian w celu poprawy osiąganych wyników
  • koordynacja przygotowania cyklicznego raportu zrównoważonego rozwoju firmy Nowy Styl
  • koordynacja działań niezbędnych do przygotowania corocznego raportu w ramach certyfikacji EcoVadis oraz innych certyfikacji
  • przygotowywanie i komunikacja bieżących informacji z obszaru CSR (wsparcie zespołu komunikacji)
  • promowanie strategii zrównoważonego rozwoju wewnątrz i na zewnątrz organizacji, w tym współpraca i kontakty z klientami
  • konsulting zagadnień związanych z CSR i zrównoważonym rozwojem w firmie
  • monitoring trendów rynkowych i legislacji w zakresie ESG
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, mile widziane w firmie produkcyjnej lub w branży związanej z ochroną środowiska
  • znajomość standardów i zagadnień z obszaru CSR / zrównoważonego rozwoju / ESG
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów społecznych
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji pracy interdyscyplinarnych zespołów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność i relacyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania strategicznych wniosków i szukania kreatywnych rozwiązań
  • wysokie umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Poznaj

Nowy Styl

Od 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzeń biurową. Najpierw określamy ich potrzeby, a następnie dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, które uczynią ich prace zdrowszą, wydajniejszą i bardziej komfortową. Ponadto wyposażamy miejsca użyteczności publicznej takie jak miejsca opieki zdrowotnej, kilkudziesięciotysięczne stadiony, czy sale koncertowe. Pasja do tworzenia nowych produktów i aranżacji miejsc oraz satysfakcja z dobrze wykonanego projektu napędza nas do dynamicznego rozwoju.