System Engineer / Inżynier IT

dcs.pl Sp. z o.o.

Warszawa

41 dni temu

Firma dcs.pl istnieje w branży IT od 1995 roku. Mamy ponad 20 lat doświadczeń w realizacji indywidualnych rozwiązań IT dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i energetycznego. Wykonujemy oprogramowanie na zamówienie, przygotowujemy i wykonujemy migracje, audyty i wdrożenia systemów informatycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłej pracy środowisk produkcyjnych i testowych działających pod kontrolą systemów Windows Server/MS SQL/Exchange
  • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów
  • świadczenie wsparcia dla klientów biznesowych
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie incydentów
  • udział/prowadzenie projektów wewnątrz firmy
Oczekiwania:
  • przynajmniej roczne doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft
  • wiedza z zakresu administracji serwerem Microsoft IIS
  • chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • otwartość i komunikatywność (mailowa i telefoniczna)
  • zorganizowane podejście do powierzonych zadań
Mile widziana znajomość:
  • systemów bazodanowych Microsoft SQL
  • serwera Microsoft Exchange
  • zagadnień wirtualizacji Hyper-V/Vmware
  • zagadnień związanych z sieciami LAN
  • technologii .NET
Oferujemy:
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Praca z najnowszymi wersjami produktów Microsoft