Zobacz więcej ofert pracy

Sytuator (m/k)

DB Cargo Polska S.A.
Braniewo
praca stacjonarna
2172 dni temu

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

DB Cargo Polska SA oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Braniewie woj. warmińsko-mazurskim.

Obowiązki:
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i handlową
  • Odbiór i przekazywanie dokumentacji technicznej i handlowej
  • Oględziny składów pociągów pod względem handlowym
  • Wprowadzanie danych do systemu EPS
  • Raportowanie wykonanej pracy i zgłaszanie nieprawidłowości.
  • Współpraca z dyspozytorem rejonu i dyspozytorem koordynatorem w zakresie awizacji pociągów i kolejności ich obróbki.
  • Zgłaszanie drużynom trakcyjnym i rewidentom taboru danych dotyczących przesyłek RID
  • Raportowanie pracy lokomotywy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne pakiety świadczeń dodatkowych
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U.2015.2135.)