Szef Kuchni Wege / Szef Kuchni Roślinnej

Klient portalu Praca.pl

Poznań

24 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2734905, z dnia 2019-11-13

NOWA 100% WEGETARIAŃSKA RESTAURACJA W POZNANIU POSZUKUJE MISTRZA KUCHNI WEGE

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Tworzenie karty opartej na produktach wegańskich
  • Wprowadzanie niestandardowych rozwiązań kulinarnych
  • Komponowanie autorskich dań do ofert lunchowych, testy w kuchni, analiza smakowa, a wszystko w ramach zaproponowanego food costu
  • Śledzenie światowych trendów w tematyce kuchni roślinnej
  • Poszerzanie wiedzy o dietach wykluczeniowych

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kuchni wege przynajmniej 3 lata
  • Wiedza produktowa
  • Posiadanie umiejętności z zakresu komponowania dań wege w określonym przedziale FC
  • Dbałość i gospodarkę magazynową
  • Determinacja i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach spółki
  • Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów gastronomii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne bonusy pozafinansowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni