Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni

Klient portalu Praca.pl

Szczecin

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 3191864, z dnia 2020-03-17

Firma z branży cateringowej do swojego Zespołu Gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Szef Kuchni

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Zarządzanie pracą dwóch kuchni,
  • Przygotowywanie posiłków pracowniczych zgodnie z ustaloną gramaturą,
  • Układanie menu i pełna odpowiedzialność za jakość i wykonanie przygotowywanych potraw,
  • Kontrola dostaw i zaopatrzenia,
  • Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu.

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników,
  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym w dużych obiektach,
  • Praca z liczbami i umiejętność kontroli kosztów,
  • Mobilność – praca odbywa się na dwóch obiektach, jeden dzień w tygodniu należy poświęcić na pracę w kuchni „mniejszej” – nadzór na pracą personelu i kontrola jakości.

Oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia – terminowe wypłaty, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy,
  • Pracę 5 dni w tygodniu, weekendy wolne
  • Świetną atmosferę pracy, wsparcie przełożonych i zespołu podczas przejmowania obowiązków,
  • Benefity - ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna
  • Posiłki pracownicze w trakcie zmiany
Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni