Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szef kuchni

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 3459034, z dnia 2020-07-16

Jeśli jesteś zdania, że kulinaria to też sztuka i ponad wszystko stawiasz sobie jakość, smak oraz satysfakcję klienta - to właśnie Ciebie poszukujemy!

Na co dzień zajmujemy się przygotowywaniem świeżych kanapek, sałatek, ciepłych śniadań, dań obiadowych oraz dań a'la carte dla naszych stałych Gości. Tworzymy zgrany zespół, dla którego gotowanie to prawdziwa pasja. Wiemy, jak ważna jest dobra atmosfera pracy, dlatego stawiamy na współpracę i otwartą komunikację.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w kantynie pracowniczej w roli:

Szef kuchni

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie urozmaiconego menu.
  • Kreowanie nowych dań i przekąsek.
  • Opracowanie dań wegańskich.
  • Wydawanie potraw z najwyższą starannością i smakiem.
  • Zarządzanie podległym personelem.
  • Przestrzeganie przepisów HACCAP.
  • Stała kontrola food cost.
  • Trafianie w wysublimowane gusta kulinarne klientów :-)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w roli szefa kuchni i zarządzaniu zespołem.
  • Umiejętność podejmowania własnej inicjatywy, kultura osobista i komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Zdolności organizacyjne i pozytywna energia.
  • Staranność i dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Lokalizacja Śródmieście.

Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni