Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Szef Kuchni

Klient portalu Praca.pl

Krzeszowice

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 4402769, z dnia 2021-04-02

Restauracja w Krzeszowicach poszukuje Szefa kuchni

Szef Kuchni

Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice

Opis stanowiska

  • Organizowanie i planowanie pracy
  • Komponowanie menu
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami
  • Dbanie o estetykę, jakość  i walory smakowe przygotowywanych potraw
  • Dbanie o maksymalnie ekonomiczne wykorzystanie powierzonych produktów
  • Dbanie o porządek i higienę pracy na stanowiskach pracy
  • Kontrolowanie jakości używanych produktów, ich świeżości oraz dat przydatności do spożycia
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Koordynowanie pracy zespołu przy dużych imprezach
  • Planowanie grafików i organizacja zadań dla pracowników kuchni

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Samodzielność w działaniu, terminowość
  • Wysoka kultura osobista
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji \
  • Niezbędne narzędzia pracy
Poznaj stanowisko: Szef Kuchni
Szef kuchni – osoba, która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: Organizowanie stanowisk pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, organizowanie przyjęć ...
Praca Szef Kuchni