Zobacz więcej ofert pracy

SZEF OCHRONY

Centrum Ochrony Security Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5779 dni temu

Ogłoszenie numer: 48271, z dnia 2008-07-29

Firma Centrum Ochrony Security Sp.zo.o.działająca w ramach Security Group świadczy usługi na terenie całego kraju w zakresie stałej lub doraźnej ochrony osób i mienia, monitorowania sygnałow alarmowych, konwoju wartości oraz w zakresie utrzymania porządku wewnętrznego obiektów oraz terenów zewnętrznych. Firma posiada wszelkie niezbędne koncesje,certyfikaty i zezwolenia dla realizacji swojej działalności.
W obecnej chwili poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- ochrona mienia i obiektów użyteczności publicznej

Wymagania

- licencja I lub II stopnia - oświadczenie o niekaralności - wiek:kobiety do 60 roku życia, mężczyźni do 65 roku życia. Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia) możliwość rozwoju i awansu