Zobacz więcej ofert pracy

Szef Regionu

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1420 dni temu

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE to lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię na naszą stronę https://grupaase.com.pl/

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: Szef Regionu / Poznań

Opis stanowiska:
  • Aktywna prezentacja oferty handlowej Grupy Technologicznej ASE i pozyskiwanie nowych zleceń.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Prowadzenie negocjacji i uzgodnień z Klientami.
  • Udział w projektach prowadzonych przez Grupę ASE.
  • Opieka nad Klientami Grupy na każdym etapie realizacji zamówienia / projektu.
  • Realizacja planów strategicznych.
  • Udział w wydarzeniach branżowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint).
  • Zdolności komunikacyjne i potrafi budować długotrwałe pozytywne relacje z Partnerami Biznesowymi.
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialność oraz zaangażowanie.
  • Nastawienie na rozwój kompetencji.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia.
  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju i fajną atmosferę.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport).
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy.
  • Udział w licznych imprezach sportowych / ASE TEAM.
  • Udział w konferencjach oraz szkoleniach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Grupę Technologiczną ASE z siedzibą w Gdańsku w celu włączenia do prowadzonych aktualnie procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Grupa Technologiczna ASE z siedzibą w Gdańsku. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: ase@ase.com.pl. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę Technologiczną ASE do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres ase@ase.com.pl “.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach proszę o dopisanie następującego sformułowania:
"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Technologiczną ASE moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."