Zobacz więcej ofert pracy

Sztukator

Rafael Decoration Rafał Poznań
Wrocław
praca stacjonarna
1786 dni temu

Ogłoszenie numer: 2399771, z dnia 2019-06-04

Firma Rafael Decoration jest wrocławskim producentem sztukaterii gipsowej i elewacyjnej. Wykonujemy zarówno elementy katalogowe jak i nietypowe na  indywidualne zamówienie. Miejsce pracy: Wrocław ul. Opolska.

Sztukator

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku sztukator- rzeźbiarz zajmuje się rzeźbieniem modeli, przygotowaniem form przy użyciu silikonów i żywic, wykonywaniem odlewów gipsowych oraz betonowych.

Wymagania

  • znajomość technik sztukatorskich
  • doświadczenie
  • rysunek odręczny
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilną prace
  • możliwość rozwoju i doskonalenie umiejętności
  • prace przy prestiżowych obiektach

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN