Zobacz więcej ofert pracy

Tajemniczy klient - Obsługa promocji

Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1308 dni temu

Ogłoszenie numer: 3750933, z dnia 2020-10-05

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • realizacja badań telefonicznych (tajemniczy klient dzwoniący do salonu)
  • opracowanie i archiwizacja ankiet wg wytycznych,
  • uzupełnianie bazy danych,
  • kontakt telefoniczny i e-mailingowy z uczestnikami promocji,
  • możliwość delegowania do pakowania nagród.

Wymagania

  • student ZAOCZNY do 26 roku życia,
  • zdolności interpersonalne,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • wiedza dot. motoryzacji (chociaż minimalnie),
  • zdolności organizacyjne, sumienność, dokładność i zaangażowanie,
  • obsługa programu Excel i Word na poziomie umożliwiającym uzupełnianie danych,
  • doświadczenie w pracy z klientem mile widziane.

Oferujemy

  • praca jednozmianowa 9-17,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • stawka godzinowa 17,53 netto/h,
  • umowa zlecenie,
  • praca od zaraz.