Tajemniczy Klient w banku
TestoPRO Szymon Ruman
Warszawa
240 - 560 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
tymczasowa/dodatkowa
umowa o dzieło / o pracę tymczasową / kontrakt B2B
Praca w pełni zdalna
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 7495452, z dnia 2022-09-27

TestoPRO

7 lat doświadczenia naszego zespołu i tysiące przepracowanych godzin.

Ogromne doświadczenie i wsparcie udzielonym naszym audytorom

– to wartości, które cechują TestoPRO.

 

Jesteśmy firmą zajmującą się badaniem platform internetowych, a dokładniej doświadczeniem użytkownika. Naszym celem jest pomóc wielu firmom w pozyskaniu rzetelnych informacji na temat procesów zachodzących w ich organizacjach. Każdy użytkownik zasługuje na to, aby podczas korzystania z usług lub produktów danej firmy mógł cieszyć się komfortem i łatwością ich użytkowania.

Tajemniczy Klient w banku

Miejsce pracy: Warszawa

 

Opis stanowiska

Praca zdalna - możliwość stałej współpracy.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

 

Badanie Tajemniczy klient dotyczy platform internetowych 4 banków. Jego celem jest wcielenie się w rolę nowego użytkownika/klienta banku, który przystępuje do weryfikacji systemu oraz jakości obsługi klienta na infolinii wg pytań zamieszczonych w ankiecie(badanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy). Istnieje również możliwość wykonania badania dla mniejszej ilości banków.

 

Podczas wykonywania badania respondent testuje funkcjonowanie, komfort użytkowania platformy internetowej banku, jakość obsługi klienta na infolinii oraz proces zakładania 4 kont internetowych specjalnie przeznaczonych/dedykowanych do badania tajemniczego klienta (nie są to konta z jakich korzysta klienta banku). Konta są w pełni darmowe i ograniczone są w swoich funkcjonalnościach. Nie można na nich wykonywać żadnych operacji finansowych, mogą służyć jedynie do celów związanych z badaniem. Otwierane są w pełni internetowo przez uczestnika badania. Konta otwierane są na własne dane, które przechowywane są przez bank zgodnie z ustawą o bankowości z 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawą o RODO. Dostęp do kont ma tylko i wyłącznie uczestnik badania, ponieważ jest to jego indywidualne narzędzie pracy. Po wykonanym badaniu konta są usuwane. Badanie nie wymaga wkładu finansowego. Jedyne co trzeba zainwestować to czas oraz zaangażowanie.

 

Zakres obowiązków:
 • Wysłanie 4 wniosków o otwarcie kont dedykowanych do badania.
 • Zalogowanie się do konta
 • Wykonanie ankiety - pytanie otwarte i zamknięte.
 • 2h - średni czas poświęcany na wykonanie całego badania.

Wymagania

 • Nie wymagamy doświadczenia!
 • Obywatelstwo polskie
 • Własny komputer
 • Pełnoletność

Oferujemy

 • 240 zł - wykonanie 1 zlecenia trwającego ok. 2 godziny
 • 560 zł - tyle zarobisz poszerzając zakres badania
 • Umowę o dzieło.
 • Podjęcie stałej współpracy - ok. 18 zleceń w miesiącu.
 • Elastyczny grafik - badania można wykonywać o dowolnej godzinie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

BadamyTO Szymon Ruman

Nasza firma specjalizuje się w realizacji badań jakościowych oraz badań tajemniczego klienta na platformach internetowych. Razem badamy oraz współtworzymy od 7 lat, jednak doświadczenie naszego zespołu w tej branży sięga nawet 11 lat pracy.
Wierzymy, że fundamentem naszej firmy są respondenci, których zaangażowanie i rzetelna realizacja badań powoli nam na wspólny rozwój firm naszych klientów oraz optymalizacji procesów zachodzących w ich organizacjach. Dołącz do nas i wspólnie pomagajmy rozwijać się naszym polskim firmom!

Podobne oferty