Tapicer meblowy

STER Sp. z o.o.

Szamotuły

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1952573, z dnia 2018-04-16

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA. Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Szamotuły

Nr Ref.: Tap-Sz-04/2018

Opis stanowiska

  • tapicerowanie elementów tapicerki pistoletem ręcznym;
  • obsługa maszyny klejowej;
  • kontrola jakości wykonanej pracy;
  • możliwość rozwoju w zakresie zadań związanych z tapicerowaniem.

Wymagania

  • zdolności manualne, dokładność;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane;
  • wykształcenie z zakresu tapicerowania- mile widziane;
  • zaangażowanie, uczciwość, sumienność.

Oferujemy

  • umowę o pracę bez pośrednictwa;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze wypłacane terminowo;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • perspektywę wieloletniej współpracy;
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie do nas aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”

Poznaj

Firma STER to firma rodzinna. Obecnie jest liderem na polskim rynku i jednym z czołowych w Europie producentów siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach.

Poznaj stanowisko: Tapicer

Tapicer, jest rzemieślnikiem wykonującym tapicerowane elementy meblowe lub meble, elementy tapicerek samochodowych, etc. W zależności od miejsca i charakteru zatrudnienia tapicer może także zajmować się naprawą, renowacją i konserwacją materiałów tapicerowanych, mebli, tapicerek samochodowych i temu podobnych, a także drobnymi naprawami przyległych do nich elementów konstrukcyjnych (głównie w przypadku mebli ...
Tapicer Praca Tapicer

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola