Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Team Leader (Accounting)

ASB Poland Sp. z o.o.

Warszawa

37 dni temu

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji.
Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla ciebie.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Stały kontakt z klientami biznesowymi z zagranicy i utrzymywanie profesjonalnych relacji w celu efektywnej realizacji usług
  • Rozliczanie prac wykonanych dla klienta w ramach świadczonych usług
  • Comiesięczne zamykanie projektów usług w systemie rejestracji czasu pracy zespołu, w celu umożliwienia wystawienia faktur
  • Nadzorowanie pracy oraz zarządzanie czasem pracy podległego zespołu księgowego
  • Delegowanie prac między poszczególnych członków zespołu
  • Motywowanie zespołu, dbanie o rozwój i szkolenia wszystkich członków zespołu, w porozumieniu z działem HR
  • Kontrola terminowości składania deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS i NBP oraz raportów wysyłanych do klientów
  • Nadzór oraz wsparcie zespołu pracowników w zakresie kontaktów z klientami, przekazywanie zapytań klienta do zespołu oraz koordynowanie procesu odpowiedzi
  • Współpraca z innymi działami Pracodawcy, w szczególności z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej
  • Raportowanie do dyrektora działu księgowości
  • Okresowa ocena podległych pracowników
  • Udział w rekrutacjach pracowników zespołu
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: zarządzanie, finanse, ekonomia lub inne kierunki ścisłe
  • Minimum 2letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem oraz obsłudze klienta biznesowego (mile widziane w biurze rachunkowym, BPO/SSC, firmie doradczej)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem co najmniej 5 osób
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (zewnętrznego lub wewnętrznego)

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, świadczenia kafeteryjne)
  • Pracę w rozwijającym się zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach)
  • Szkolenia i kursy językowe

Administratorem danych jest ASB Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-120, Złota 59 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług księgowych, podatkowych, płacowych i administracyjnych. Zatrudniamy obecnie ponad 160 profesjonalistów w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech. Od ponad 10 lat rozwijamy się dynamicznie obsługując międzynarodowe firmy. Większość naszych klientów to średnie lub duże przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym.

Lubimy to co robimy i sprawia nam to przyjemność. Chcemy, żeby praca przynosiła nam satysfakcję, dlatego wkładamy w nią sporo wysiłku i energii. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku, współpracy i ciągłego rozwoju.

Zobacz, jak pracujemy i dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu!

Proces rekrutacji

KrokWeryfikacja CV
Krok Telefoniczny kontakt z kandydatem
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Decyzja

Poznaj stanowisko: Lider Zespołu (Team Leader)

Team leader, tłumaczony po prostu jako lider zespołu jest osobą menedżerem koordynującym i nadzorującym prace danego zespołu pracowników w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Jego zadaniem jest wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu, weryfikowanie czynionych przez nich postępów, nagradzanie i wyciąganie konsekwencji, motywowanie do działania. ...
Lider Zespołu (Team Leader) Praca Lider Zespołu (Team Leader)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1973)
Radom (176)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (61)