Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Team Leader w dziale AR

G-Force Sp. z o.o

Łódź

180 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: TL/LD/2018
Zadania:
  • Zarządzanie pracą zespołu AR w tym odpowiadanie za wyniki i realizację zadań powierzonych pracownikom
  • Rekrutacja, wprowadzenie i szkolenie nowych pracowników działu należności
  • Motywowanie i zapewnienie wsparcia podległym pracownikom
  • Realizowanie SLA
  • Zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • Współpraca z innymi działami
  • Zapewnienie przestrzegania zasad i procedur
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Doświadczenie w branży windykacyjnej lub księgowości (zwłaszcza w dziale należności) min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Kursy językowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport lub Multikafeteria
  • Owocowe poniedziałki
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Księgowych

Kierownik ds. księgowych jest odpowiedzialny za koordynację prac zespołu księgowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych firmy. Do jego obowiązków należy również udział w audytach i urzędami (US, ZUS). Kierownik ds. księgowych zajmuje się również przygotowywaniem analiz i kalkulacji na wewnętrzne potrzeby firmy, jak również wdrażanie procedur ...
Kierownik ds. Księgowych Praca Kierownik ds. Księgowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (841)
Wałbrzych (54)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (870)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2008)
Radom (165)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (57)