Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. rozliczeń

    Praca.pl Sp. z o.o.   Świebodzin    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie przelewami bankowymi; Nadzór nad wierzytelnościami, komunikacja w sprawie płatności; Kontakt z zespołem sprzedażowym dotyczący należności klientów; Obsługa dokumentacji księgowej; Współpraca z różnymi działami firmy; Dbanie o osiąganie KPI;...
Zobacz więcej ofert pracy

Team Leader w Dziale Rachunkowości

Business Support Solution SA
Łódź
praca stacjonarna
1987 dni temu

BSS SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca
do Pelion SA

Czy duża organizacja może stwarzać nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale też kameralną atmosferę pełną wsparcia i pozytywnych relacji?

MY WIEMY, że TAK!

Jeśli  jesteś Liderem, który posiada:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale księgowości bądź finansów
  • Umiejętności biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

…zatem ta praca czeka na Ciebie!

Jako Lider będziesz zajmował się:

  • Zarządzaniem podległym zespołem
  • Koordynowaniem projektów związanych z obsługą rachunkowo-księgową
  • Wsparciem merytorycznym i praktycznym podległych pracowników
  • Kontrolowaniem zgodności działań Twojego zespołu z obowiązującymi procedurami i przepisami
  • Rozwijaniem i wdrażaniem nowych procedur w zakresie księgowości
  • Akceptowaniem dokumentów do zapłaty
  • Usprawnianiem pracy działu

Otrzymasz od Nas:

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet benefitów pozwalający zachować ważną dla Nas równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym, a w nim m.in.:
    • Strefę Relaksu, w której otrzymasz darmowy masaż oraz będziesz mieć możliwość w ciszy pobujać w obłokach
    • Program PULS - prywatna opieka medyczna - www.programpuls.pl
    • Dofinansowaną kartę sportową
    • Bezpłatne akcje profilaktyczne dla Twojego zdrowia
    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
    • Program Wyprawki dla dzieci
    • Bilety do kina, do teatru, na koncerty
    • Możliwość dołączenia do sportowej Drużyny BSS
    • Bezpłatny parking dla pracowników
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Business Support Solution S.A. (BSS S.A.) Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Pana/Pani wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie zgadza się Pan/Pani, aby BSS S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Panu/Pani, proszę nie umieszczać ich w swoich dokumentach.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Business Support Solution S.A. z siedzibą w Łodzi ul. Pojezierska 90A, 91-341 Łódź tel. +48 42 207 000, e-mail: bss@bssce.com. W BSS S.A. powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail: iod@bssce.com, tel. +48 42 207 766. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie 1 roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będą archiwizowane przez okres 1 roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: iod@bssce.com. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan/Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez BSS S.A. danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne BSS S.A. (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczną, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.