Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Technical Consultant
KUBO Poland Sp. z o.o.
Warszawa
Praca w pełni zdalna
rekrutacja online
29 dni temu

wynagrodzenie 11 000 – 13 000 PLN brutto/m-c

pracę w Warszawie/ aktualnie w modelu hybrydowym

Dla naszego klienta specjalizującego się w dostarczaniu rozwiązań dla sektora bankowego poszukujemy osób na stanowisko Technical Consultant, do współpracy przy wdrożeniach produktu u klienta.

Obowiązki:
  • wsparcie we wdrożeniu, instalacji oraz utrzymaniu aplikacji u klienta
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • wsparcie techniczne dla klientów podczas instalacji i testowania aplikacji
  • wsparcie klientów, przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania, w rozwiązywaniu problemów i rozwiewaniu wątpliwości
Wymagania:
  • doświadczenie we wdrożeniu oprogramowania
  • mile widziane doświadczenie w IT Support, idealnie w sektorze bankowym
  • biegła znajomość języka polskiego, rosyjskiego oraz angielskiego
  • mile widziane doświadczenie znajomości produktów i usług bankowych, zainteresowanie technologiami webowymi
  • doświadczenie w pracy z różnymi systemami (Linux, Unix, Windows) oraz bazami danych (SQL, Oracle oraz DB2)
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • do 50% wyjazdów zagranicznych do klienta po okresie pandemii
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • 50% dopłaty do Multisportu
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

KUBO Poland Sp. z o. o.

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882