Zobacz więcej ofert pracy

Technik DDD

Truly Nolen Polska
Warszawa
praca stacjonarna
2104 dni temu

Ogłoszenie numer: 2024366, z dnia 2018-08-02

Truly Nolen to należąca do światowej czołówki rodzinna firma z branży dezynsekcji i deratyzacji (od 1938roku), posiadającą ponad 250 biur na całym świecie.

W Truly Nolen jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem na zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta jest budowanie partnerskich relacji z naszymi pracownikami. Dokładamy starań, aby w firmie Truly Nolen tworzyć optymalne środowisko pracy i dynamiczną kulturę firmową dla każdego, opierając się na naszych podstawowych wartościach.

Każdy partner to profesjonał.

W związku z otwarciem nowych biur, poszukujemy:

Technik DDD

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: technik/Warszawa

Opis stanowiska

Cenisz sobie samodzielną pracę? Jesteś osobą zorganizowaną i dokładną? Jeżeli tak....to praca właśnie dla Ciebie!

W związku z otwarciem nowego biura w Katowicach i Warszawie, poszukujemy Technika usług DDD (dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji) współpracuje z dotychczasowymi klientami, świadcząc usługi w zakresie prewencji i kontroli obecności szkodników.

Zadania:

  • Świadczenie niezmiennie przyjaznej najwyższej jakości obsługi na rzecz naszych klientów.
  • Poszanowanie klientów i mienia Truly Nolen w każdej sytuacji.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Wymagania

  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.
  • Umiejętności w zakresie obsługi klienta.
  • Dokładności i terminowości.
  • Prawa jazdy kat B.
  • Doświadczenie nie jest wymagane. Oferujemy przeszkolenie.

Oferujemy

  • Samochód służbowy.
  • Praca w godzinach 7-15.
  • Telefon komórkowy.
  • Płatny urlop i zwolnienia lekarskie (przez pierwsze 2 miesiące okresu próbnego oferujemy umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Możliwości dodatkowych bonusów (możliwość uzyskania dodatkowych premii za inicjatywę i zaangażowanie w pracę).
  • Opcjonalnie - możliwość praktyki i szlifowania języka angielskiego poprzez udział w szkoleniach ze specjalistami z USA.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN