Zobacz więcej ofert pracy

Technik dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji

P.U.H. Karaś S.C. T.E.M. Karaś
Łódź, Łódź i okolice
praca stacjonarna
3615 dni temu

Ogłoszenie numer: 480944, z dnia 2014-07-23

Firma świadcząca usługi w zakresie higieny sanitarnej o zasięgu ogólnokrajowym, dynamicznie rozwijająca się. Wykonujemy cały zakres profesjonalnych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji głównie dla i instytucji. Poszukujemy ludzi dynamicznych, ambitnych z pasją podejmujących nowe wyzwania .

Miejsce pracy: Łódź, Łódź i okolice

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do wykonywania usług w naszym oddziale zamiejscowym pod Łodzią pod opieką kierownika oddziału. Praca początkowo w wymiarze około 50 godzin miesięcznie na umowę zlecenie lub o dzieło - w miarę rozwoju i pozyskiwania nowych klientów liczba godzin będzie się zwiększała - docelowo do pełnego etatu na umowę o pracę. Potrzebujemy osoby dyspozycyjnej zwłaszcza w godzinach rannych i popołudniowych z własnym samochodem na LPG do wykorzystania w pracy. Oferujemy pełen zwrot kosztów paliwa oraz ryczał za przejechane kilometry. Chętnie nawiążemy współpracę ze studentami, emerytami lub każdą inną osobą poszukującą pracy początkowo w niepełnym wymiarze godzin a docelowo w pełnym.

Zakres usług:

  • Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji
  • Montaż i obsługa urządzeń monitorujących szkodniki
  • Obsługa elektronarzędzi - wiertarka, wkrętarka
  • Sporządzanie dokumentacji z realizacji usług
  • Kontakt z klientami
  • Kontakt z centralą firmy na Śląsku

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • potrafiącej pracować samodzielnie i dobrze organizować sobie pracę
  • charakteryzującej się nienaganną kulturą osobistą i przyjaznym usposobieniem
  • posiadającej prawo jazdy kat. B - czynne
  • dyspozycyjnej
  • posiadającej własny samochód na LPG

Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy.

Oferujemy

  • pełną wyzwań ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia zawodowe, BHP
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub o dzieło na okres przejściowy do momentu rozwoju oddziału - docelowo umowa o pracę