Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Diagnosta

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

41 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/TDS/01/19
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne diagnozowanie usterek mobilnych i stacjonarnych urządzeń GSM, wgrywanie oprogramowania, naprawy mechaniczne, ewidencję i raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania:
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy oraz działania telekomunikacyjnych urządzeń abonenckich.
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie
  • Obsługa komputera
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do nowych technologii
  • Miłą atmosferę pracy

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu