Technik EKG

MEDICALGORITHMICS S.A.

Warszawa

93 dni temu

Zatrudnimy na stanowisko:
Technik EKG
Miejsce pracy:

Warszawa

O firmie

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Szczegółowy opis obowiązków
 • Analiza sygnału EKG w innowacyjnym systemie PocketECG Client software
 • Dostarczanie wysokiej jakości raportów diagnostycznych zgodnie z wymaganiami partnerów
 • Monitorowanie danych pacjenta
 • Wsparcie w zakresie prac nad nowymi produktami
Co oferujemy?
 • Lokalizację w centrum Warszawy
 • Wynagrodzenie, z którego chcemy byś był zadowolony
 • Pakiet szkoleń produktowych i systemowych wprowadzających do pracy na stanowisku
 • Możliwość pracy zdalnej na część etatu i prowadzenia pracy naukowej na uczelni
 • Bogaty wachlarz benefitów pracowniczych (refundacja wydatków związanych z ochroną zdrowia, sportem, edukacją a nawet rozrywką)
 • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowychO zespole

Nasz Zespół zajmuje się zdalną analizą sygnału EKG dla pacjentów na całym świecie. Mając wiedzę o EKG, uczestniczymy w tworzeniu nowych rozwiązań a częste spotkania z lekarzami pomagają nam w lepszym zrozumieniu istoty elektrokardiografii. Tworząc dział rozwoju biznesu, wdrażamy systemy u Partnerów na całym świecie poprzez liczne szkolenia. Dołączając do nas, EKG stanie się Twoją pasją.

 

Wymagania i doświadczenie
 • Wykształcenie wyższe (inżynieria biomedyczna, elektroradiologia lub pokrewne)
 • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 • Dobra organizacja pracy
 • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja, koordynacja i umiejętność rozwiązywania problemów
 • Chęć ciągłego uczenia oraz rozwijania siebie i swoich umiejętności
Administratorem danych osobowych jest Medicalgorithmics S.A. z siedzibą w Warszawie (02-001) przy Al. Jerozolimskich 81 .Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można kontaktować się adresem e-mail: compliance@medicalgorithmics.com.

Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz, w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Podstawą przetwarzania w zakresie danych wymaganych przez pracodawcę jest obowiązek prawny ciążący na administratorze oraz czynności zmierzające do zawarcia umowy, natomiast w przypadku pozostałych danych, dobrowolnie podanych przez kandydata – zgoda wyrażona poprzez ich podanie.
Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, w tym danych przetwarzanych na prawnie uzasadnionym interesie administratora oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Poznaj stanowisko: Technik Elektroradiolog 
Technik elektroradiolog jest pracownikiem związanym pośrednio lub bezpośrednio z publiczną i niepubliczną służbą zdrowia – wykonuje na indywidualne zlecenie lekarza badania pacjentów z zakresu diagnostyki elektromedycznej oraz radiodiagnostyki. W praktyce oznacza to wykonywanie lub uczestnictwo w przeprowadzaniu badań rentgenowskich, ultrasonograficznych, scyntygraficznych, densytometrycznych, elektrokardiograficznych, ...
Praca Technik Elektroradiolog