Technik Elektronik / Inżynier elektronik

CAISSON Elektronik Polska Sp. z o.o.

Wroclaw

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2651598, z dnia 2019-09-18

Caisson Elektronik GmbH jest wiodącym niemieckim producentem urządzeń pomiarowych, który już od ponad 10 lat działa na polskim rynku dostarczając profesjonalny sprzęt pomiarowy do różnych zastosowań. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pomiaru wilgotności w materiałach budowlanych, ale także w wielu innych dziedzinach badań niszczących i nieniszczących z własnym laboratorium kalibracji. Wspólpracujemy z wieloma dystrubutorami z Europy, Australii, Azji i Ameryki.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wroclaw

Opis stanowiska

  • Udział w każdym etapie produkcji miernika,
  • Ręczny montaż oraz lutowanie elementów i podzespołów elektronicznych,
  • Naprawa uszkodzonych zespołów elektronicznych,
  • Kontrola parametrów/ Testowanie Produktów,
  • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju.

Wymagania

  • Umiejętność montażu i lutowania elektroniki,
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu elektrycznym/elektronicznym lub podobne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • Inicjatywa oraz dobra organizacja pracy,
  • Zdolności manualne,
  • Dokładność, samodzielność w działaniu, komunikatywność i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy lub 3/4 etatu.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji,
  • Karta Multisport,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Elastyczne godziny pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektronik
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik