Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Elektroradiolog

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

ul. Wałbrzyska 46

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie pacjentów do badań na podstawie skierowania,
  • przygotowywanie sprzętu i aparatury do badania diagnostycznego;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.
Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie praktyczne w zawodzie,
  • umiejętność użytkowania aparatów stosowanych w diagnostyce elektromedycznej: holter, próba wysiłkowa, ekg;
  • predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty wachlarz benefitów pracowniczych.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wałbrzyska 46, 02-739 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Poznaj stanowisko: Technik Elektroradiolog

Technik elektroradiolog jest pracownikiem związanym pośrednio lub bezpośrednio z publiczną i niepubliczną służbą zdrowia – wykonuje na indywidualne zlecenie lekarza badania pacjentów z zakresu diagnostyki elektromedycznej oraz radiodiagnostyki. W praktyce oznacza to wykonywanie lub uczestnictwo w przeprowadzaniu badań rentgenowskich, ultrasonograficznych, scyntygraficznych, densytometrycznych, elektrokardiograficznych, ...
Technik Elektroradiolog Praca Technik Elektroradiolog

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)